Author: d***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: received today many thanks
Color: White
Size: one-size
Price: 47kr
| Material | ABS |
| Color Temperature | 6000K |
| Batteries Included | No |
| Light Source | LED Lights |
| Style Type | 2pcs |
| Mounting Type | Flush Mount |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Features | Waterproof |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 18W |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260123172965863525477 |
Author: d***9
Date:
Review: received today many thanks
Color: White
Size: one-size
Author: j***4
Date:
Review: Good service and delivery
Color: White
Size: one-size
Author: p***1
Date:
Review: Super wygląda jak w opisie Polecam wszystkim. Dobra jakość wykonania
Color: White
Size: one-size
Author: v***a
Date:
Review: Mi marido está encantado!!
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.